Oficjalnie: Alfaro w Al-Wasl

Oficjalnie: Alfaro w Al-Wasl
Redakcja
Redakcja
Źródło: Al-Wasl Dubaj

Urugwajski napastnik Emiliano Alfaro Toscano został wypożyczony z SS Lazio do Al-Wasl Dubaj. 24-latek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich spędzi co najmniej rok.

Na konto zespołu ze Stadio Olimpico wpłynie 0.5 miliona euro. Klub z Półwyspu Arabskiego będzie miał prawo do wykupu Urugwajczyka po zakończeniu okresu wypożyczenia za 3.5 miliona euro.

Alfaro jest wychowankiem Liverpool FC Montevideo. Do stolicy Włoch trafił w styczniu tego roku. W biało-błękitnych barwach rozegrał jednak jedynie 8 spotkań, nie strzelając w nich żadnej bramki. Na swoim koncie ma 1 występ w kadrze dwukrotnych Mistrzów Świata.

Urodzonego w Montevideo snajpera wiązano z transferem do takich zespołów jak Bologna, Pescara, Chievo czy Cesena. Urugwajczyk postanowił jednak opuścić Italię i spróbować swoich sił w Dubaju. UAE Football League, najwyższa klasa rozgrywkowa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich sezon rozpoczyna 23 września. Pierwszym rywalem nowego klubu Alfaro będzie Al Wahda.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy