OFICJALNIE: Alibec w Al-Qadisiyah

OFICJALNIE: Alibec w Al-Qadisiyah
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Al-Qadisiyah FC

Al-Qadisiyah pozyskał Denisa Alibeca.

W ostatnich miesiącach bardzo dużo mówiło się o 29-latku w kontekście przeprowadzki do Polski i wzmocnienia szeregów warszawskiej Legii.

Te zapowiedzi nie znalazły jednak odzwierciedlenia w rzeczywistości, ponieważ Alibec okazał się dla mistrzów Polski za drogi. Z tego też względu agent postanowił poszukać dla niego innego miejsca.

Pomocną dłoń wyciągnął do niego przedstawiciel arabskiej Ekstraklasy - Al-Qadisiyah.

Rumun przenosi się do tej drużyny z Astry Giurgiu na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Początkowo zawodnik był wyceniany na ponad milion euro, jednak ostatecznie zapłacono za niego zaledwie 800 tysięcy euro.

29-latek występował w Astrze od lipca 2018 roku. W szeregach tej drużyny rozegrał w poprzednim sezonie 26 meczów. Strzelił w nich 14 goli i zanotował 11 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Premier League: Na razie tylko te DZIESIĘĆ klubów zagra z kibicami [OFICJALNIE] Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy