OFICJALNIE: Alibec w Al-Qadisiyah

OFICJALNIE: Alibec w Al-Qadisiyah
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Al-Qadisiyah FC

Al-Qadisiyah pozyskał Denisa Alibeca.

W ostatnich miesiącach bardzo dużo mówiło się o 29-latku w kontekście przeprowadzki do Polski i wzmocnienia szeregów warszawskiej Legii.

Te zapowiedzi nie znalazły jednak odzwierciedlenia w rzeczywistości, ponieważ Alibec okazał się dla mistrzów Polski za drogi. Z tego też względu agent postanowił poszukać dla niego innego miejsca.

Pomocną dłoń wyciągnął do niego przedstawiciel arabskiej Ekstraklasy - Al-Qadisiyah.

Rumun przenosi się do tej drużyny z Astry Giurgiu na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Początkowo zawodnik był wyceniany na ponad milion euro, jednak ostatecznie zapłacono za niego zaledwie 800 tysięcy euro.

29-latek występował w Astrze od lipca 2018 roku. W szeregach tej drużyny rozegrał w poprzednim sezonie 26 meczów. Strzelił w nich 14 goli i zanotował 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy