OFICJALNIE: Alvarado w Orlando City

OFICJALNIE: Alvarado w Orlando City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Orlando City

Orlando City poinformowało o pozyskaniu Alexandera Alvarado.

Kluby występujące w Major League Soccer nadal kompletują swoje kadry. Do Orlando City dołączył w ostatnich godzinach Alexander Alvarado.

21-latek przenosi się do wspomnianej ekipy z SD Aucas na zasadzie wypożyczenia. Strony doszły do konsensusu i umowa będzie obowiązywała do 31 grudnia 2020 roku.

W kontrakcie znalazła się możliwość wykupienia tego piłkarza po wspomnianym okresie.

- Mamy do czynienia z niezwykle wszechstronnym zawodnikiem, który potrafi grać po obu stronach ataku. Cieszmy się, że udało nam się go sprowadzić i mamy nadzieję, że przed nim świetlana przyszłość - powiedział wiceprezes, Luiz Muzzi.

Urodzony w Quevedo zawodnik rozegrał w tym sezonie 15 meczów. Strzelił w nich dwa gole i zanotował cztery asysty.

Skrzydłowy ma na swoim koncie dwa występy w dorosłej kadrze Ekwadoru.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy