OFICJALNIE: Ambrosiewicz i Frankowski w Zagłębiu Sosnowiec

OFICJALNIE: Ambrosiewicz i Frankowski w Zagłębiu Sosnowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o pozyskaniu Macieja Ambrosiewicza i Szymona Frankowskiego.

Pomimo tego, że okno transferowe nie zostało jeszcze otwarte, a kluby dopiero, co zakończyły rozgrywki, to działacze robią swoje w zaciszach gabinetów.

Swoją obecność na rynku zasygnalizowało we wtorek Zagłębie Sosnowiec. Pierwszoligowiec poinformował bowiem o pozyskaniu dwóch zawodników, a więc Macieja Ambrosiewicza i Szymona Frankowskiego.

Pierwszy z zawodników przenosi się do wspomnianej ekipy z Wisły Płock na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Środkowy pomocnik rozegrał w rundzie jesiennej dwa spotkania, na które złożyły się cztery minuty.

Jeśli chodzi o drugiego ze wspomnianych graczy, to był on ostatnio związany z GKS-em Katowice.

Podobnie, jak w przypadku Ambrosiewicza, umowa bramkarza będzie ważna minimum do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy