Oficjalnie: Ansaldi w Interze

Oficjalnie: Ansaldi w Interze
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Inter Mediolan

Cristian Ansaldi został nowym zawodnikiem Interu.

Argentyńczyk przez ostatnie trzy lata był piłkarzem Zenitu, ale w sumie dla tego rosyjskiego zespołu zagrał w tylko dziewięciu ligowych meczach. 29-latka dwukrotnie wypożyczano, najpierw do Atlético, potem do Genoi.

O jego transferze do Interu informowano już wcześniej. To jednak Genoa miała go najpierw wykupić z trzeciej drużyny ostatniego sezonu ligi rosyjskiej, a następnie samemu sprzedać do klubu ze Stadio Giuseppe Meazza. "Rossoblu" nie zdążyli jednak do 30 czerwca uiścić opłaty i piłkarz musiał wrócić do Rosji.

Ostatecznie to Inter dogadał się więc z Zenitem. Kwota transferu wyniosła zaledwie cztery miliony euro z uwagi na to, że jego kontrakt z "Bomżi" wygasał w przyszłym roku. Z nowym pracodawcą piłkarz związał się trzyletnią umową.

Co ciekawe, Ansaldi jest drugim lewym obrońcą pozyskanym przez "Nerazzurrich" tego lata. Wcześniej zakontraktowano Canera Erkina 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy