OFICJALNIE: Antonio Blanco w Cádiz
2022-08-18 18:25:24; Aktualizacja: 3 lata temu
Cádiz poinformowało o sprowadzeniu defensywnego pomocnika Realu Madryt, którym jest Antonio Blanco.
Cádiz rozpoczęło ten sezon od falstartu, bo na wstępie ekipa prowadzona przez Sergio González musiała uznać wyższość Realu Sociedad. Drużyna z Kraju Basków wygrała tę rywalizację w stosunku 1-0.
Nie jest tajemnicą, że cel na te rozgrywki nadal pozostaje niezmienny, a mowa o miejscu w środku ligowej tabeli.
Żeby jednak zwiększyć na to szanse, działacze na prośbę sztabu szkoleniowego rozglądali się za kimś, kto wzmocni rywalizację, jeśli chodzi o pozycję defensywnego pomocnika. Wybór padł ostatecznie na Antonio Blanco z Realu Madryt.Popularne
Toczone od jakiegoś czasu negocjacje w czwartek zakończyły się sukcesem i transakcja mogła zostać zrealizowana.
22-latek po przejściu testów medycznych złożył podpis pod umową, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku. Nie znalazła się w niej opcja wykupu.
W stolicy mają nadzieję, że Blanco w nowej drużynie będzie zdobywał cenne doświadczenie i to być może w przyszłości zaprocentuje pod kątem powrotu do Realu Madryt.
Jednokrotny reprezentant Hiszpanii rozegrał w poprzednim sezonie w pierwszej drużynie „Królewskich” dwa spotkania.













![Kibice Kajratu Ałmaty docenieni. Miła niespodzianka nagrodą za daleką podróż [WIDEO]](img/photos/112987/170x113/kopenahga.jpg)


![Szaleństwo w Madrycie. Atlético przerywa świetną serię Interu Mediolan [WIDEO]](img/photos/112986/170x113/simeone.jpg)





![Kibice Kajratu Ałmaty docenieni. Miła niespodzianka nagrodą za daleką podróż [WIDEO]](img/photos/112987/90x60/kopenahga.jpg)







