OFICJALNIE: Armero w Cali

OFICJALNIE: Armero w Cali
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: América de Cali

América de Cali ogłosiła za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zakontraktowanie Pablo Armero.

Przez wiele lat występujący w reprezentacji Kolumbii Pablo Armero zdecydował się na powrót do ojczyzny. Doświadczony defensor podpisał umowę do końca aktualnego roku z Américą de Cali, czyli drużyną z kolumbijskiej ekstraklasy. 

Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii ligi kolumbijskiej obudowuje się po powrocie na najwyższy poziom rozgrywkowy w kraju. Przez pierwsze kilkadziesiąt lat od założenia, América de Cali była zespołem bez sukcesów. Wszystko odmieniło się po przejęciu w nim władzy przez kartel narkotykowy z Cali. Gdy grupa przemytników została rozbita, zespół z Cali wciąż bardzo dobrze sobie radził. Problemy rozpoczęły się dopiero około dziesięć lat temu i zakończyły spadkiem w 2011 roku. 

Pablo Armero jest jednym z najbardziej znanych kolumbijskich piłkarzy ostatnich dziesięciu lat. Wychowanek drużyny z Cali występował w tym czasie między innymi w Napoli, West Ham United, Udinese czy Milanie. Teraz 31-latek ma pomóc w przywróceniu drużyny na szczyt ligi kolumbijskiej. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy