OFICJALNIE: Armero w Cali

OFICJALNIE: Armero w Cali
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: América de Cali

América de Cali ogłosiła za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zakontraktowanie Pablo Armero.

Przez wiele lat występujący w reprezentacji Kolumbii Pablo Armero zdecydował się na powrót do ojczyzny. Doświadczony defensor podpisał umowę do końca aktualnego roku z Américą de Cali, czyli drużyną z kolumbijskiej ekstraklasy. 

Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii ligi kolumbijskiej obudowuje się po powrocie na najwyższy poziom rozgrywkowy w kraju. Przez pierwsze kilkadziesiąt lat od założenia, América de Cali była zespołem bez sukcesów. Wszystko odmieniło się po przejęciu w nim władzy przez kartel narkotykowy z Cali. Gdy grupa przemytników została rozbita, zespół z Cali wciąż bardzo dobrze sobie radził. Problemy rozpoczęły się dopiero około dziesięć lat temu i zakończyły spadkiem w 2011 roku. 

Pablo Armero jest jednym z najbardziej znanych kolumbijskich piłkarzy ostatnich dziesięciu lat. Wychowanek drużyny z Cali występował w tym czasie między innymi w Napoli, West Ham United, Udinese czy Milanie. Teraz 31-latek ma pomóc w przywróceniu drużyny na szczyt ligi kolumbijskiej. 

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy