Oficjalnie: Aspas w Liverpoolu

Oficjalnie: Aspas w Liverpoolu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Liverpool FC

Liverpool potwierdził porozumienie w sprawie transferu hiszpańskiego napastnika Iago Aspasa z Celty Vigo.

Do finalizacji transakcji pozostało jeszcze tylko skompletowanie dokumentów, do czego dojść powinno w najbliższych dniach.
 
25-letni Aspas w minionym sezonie strzelił 12 bramek w 34 meczach w barwach Celty, która dopiero w ostatniej kolejce zapewniła sobie utrzymanie w Primera Division. 
 
Utalentowany napastnik w Celcie grał już od 1995 roku (w 2006 roku awansował do seniorskich rezerw), wcześniej występując jedynie w dziecięcym zespole Moañy, w której to miejscowości się urodził.
 
Według nieoficjalnych informacji kwota transferu zamknie się w 9 milionach euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy