OFICJALNIE: Augello w Sampdorii

OFICJALNIE: Augello w Sampdorii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: UC Sampdoria

Sampdoria poinformowała o pozyskaniu Tommaso Augello.

24-latek przechodził od poniedziałku testy medyczne. Nie wykazały one nie niepokojącego, dlatego przeprowadza się on do Genui.

Lewy obrońca wzmacnia Sampdorię na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu, opuszczając tym Spezię Calcio. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Po tym okresie piłkarz dołączy do dziewiątej siły poprzedniego sezonu Serie A na stałe, a jego kontrakt będzie ważny do 30 czerwca 2023 roku. Poprzedni klub defensora zarobi na tej transakcji cztery miliony euro.

Augello rozegrał w minionym sezonie 31 ligowych spotkań. Na jego dorobek złożył się jeden gol. Ponadto zanotował także pięć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy