OFICJALNIE: Azikiewicz w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Azikiewicz w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Piotra Azikiewicza.

Zespół prowadzony przez Jarosława Skrobota wrócił w poniedziałek do treningów. Już na pierwszych zajęciach do dyspozycji szkoleniowca był nowy zawodnik.

Mowa o Piotrze Azikiewiczu, który wzmocnił szeregi pierwszoligowca, do którego przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego z Górnika Polkowice.

Z nowym klubem podpisał on kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

- Zaczynałem w Ekstraklasie, a później zszedłem w dół. Teraz zamierzam odbić się w górę. Myślę, że przejście do Miedzi będzie dla mnie zupełnie nowym rozdziałem. Na początku chciałbym wywalczyć sobie miejsce w składzie, a wiadomo, że później apetyt rośnie w miarę jedzenia - powiedział.

Lewy defensor rozegrał w tym sezonie 16 spotkań w drugiej lidze. Jego dorobek na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Polsce to jeden gol i pięć asyst.

Azikiewicz to trzecie zimowe wzmocnienie Miedzi Legnica. Wcześniej informowano o sprowadzeniu Mateusza Kaczmarka i Pawła Lenarcika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy