OFICJALNIE: Azikiewicz w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Azikiewicz w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Piotra Azikiewicza.

Zespół prowadzony przez Jarosława Skrobota wrócił w poniedziałek do treningów. Już na pierwszych zajęciach do dyspozycji szkoleniowca był nowy zawodnik.

Mowa o Piotrze Azikiewiczu, który wzmocnił szeregi pierwszoligowca, do którego przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego z Górnika Polkowice.

Z nowym klubem podpisał on kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

- Zaczynałem w Ekstraklasie, a później zszedłem w dół. Teraz zamierzam odbić się w górę. Myślę, że przejście do Miedzi będzie dla mnie zupełnie nowym rozdziałem. Na początku chciałbym wywalczyć sobie miejsce w składzie, a wiadomo, że później apetyt rośnie w miarę jedzenia - powiedział.

Lewy defensor rozegrał w tym sezonie 16 spotkań w drugiej lidze. Jego dorobek na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Polsce to jeden gol i pięć asyst.

Azikiewicz to trzecie zimowe wzmocnienie Miedzi Legnica. Wcześniej informowano o sprowadzeniu Mateusza Kaczmarka i Pawła Lenarcika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy