OFICJALNIE: Balotelli w Marsylii

OFICJALNIE: Balotelli w Marsylii
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Olympique Marsylia

Mario Balotelli został piłkarzem Olympique Marsylia.

Włoski napastnik przechodzi z OGC Nice, najprawdopodobniej bez opłaty za transfer. Podpisał kontrakt tylko do 30 czerwca 2019 roku, ale za to na jego mocy zarobi aż trzy miliony euro.

Na ostatniej prostej z rywalizacji o niego zrezygnowało Sassuolo, a jego pozyskanie wcześniej rozważał też między innymi West Ham United.

Balotelli miał dobre dwa sezony w Nicei, gdy strzelił kolejno 15 i 18 bramek w Ligue 1. Podczas bieżących rozgrywek nie był się jednak już w stanie dogadać z nowym trenerem, Patrickiem Vieirą i od kilku tygodni jego agent, Mino Raiola, prowadził rozmowy na temat przeprowadzki zawodnika. W przypadku Marsylii sprawa była o tyle ułatwiona, że klub interesował się Balotellim już podczas letniego okna. Wówczas jeszcze jednak w grę wchodziła kwota odstępnego, a wymagania finansowe samego zainteresowanego również były wyższe.

28-letni Balotelli w przeszłości występował też w Interze Mediolan, Manchesterze City, Milanie i Liverpoolu. Dwa ostatnie sezony w Ligue 1 były dla niego najlepsze pod względem liczby zdobytych bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy