Oficjalnie: Baran piłkarzem Jagielonii

Oficjalnie: Baran piłkarzem Jagielonii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok potwierdziła, że Martin Baran w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw ich zespołu.

23-letni Słowak podpisał klubem roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne dwa lata. Wychowanek Tatrana Preszów podobnie jak Jakub Tosik w ostatnim czasie bronił barw warszawskiej Polonii.

Baran pojawił się na treningu Jagiellonii w ubiegłym tygodniu i zdąży wystąpić w dwóch meczach kontrolnych ze Stromilem Olsztyn oraz Miedzią Legnica i bez większych problemów znalazł uznanie w oczach swojego byłego trenera, Piotra Stokowca.

Nowy nabytek białostoczan nie kryje radości z faktu podpisania umowy z ekipą "Żółto-czerwonych" oraz nie boi się rywalizacji z Tomkiem Porębskim, Michałem Pazdanem czy Ugo Ukahem.

– Czuję się tutaj bardzo dobrze, zespół dobrze mnie przyjął i bardzo cieszę się z tego powodu. Na pewno ważne było dla mnie to, że trenerem Jagiellonii jest obecnie Piotr Stokowiec - powiedział Baran.

– W szatni panuje dobra atmosfera. Zawodnicy, z którymi będę bezpośrednio rywalizował dobrze mnie przyjęli, za co bardzo im dziękuję. Dużo mi pomagają, teraz moim celem jest jak najszybsze zgranie z zespołem i zdobywanie ligowych punktów - dodał piłkarz.

23-latek całą rundę wiosenną spędził w Polonii Warszawa, do której trafił w zimowym okienku transferowym z Polonii Bytom. Słowak łącznie w barwach "Czarnych Koszul" wystąpił w 12 spotkaniach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy