Oficjalnie: Baran piłkarzem Jagielonii

Oficjalnie: Baran piłkarzem Jagielonii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok potwierdziła, że Martin Baran w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw ich zespołu.

23-letni Słowak podpisał klubem roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne dwa lata. Wychowanek Tatrana Preszów podobnie jak Jakub Tosik w ostatnim czasie bronił barw warszawskiej Polonii.

Baran pojawił się na treningu Jagiellonii w ubiegłym tygodniu i zdąży wystąpić w dwóch meczach kontrolnych ze Stromilem Olsztyn oraz Miedzią Legnica i bez większych problemów znalazł uznanie w oczach swojego byłego trenera, Piotra Stokowca.

Nowy nabytek białostoczan nie kryje radości z faktu podpisania umowy z ekipą "Żółto-czerwonych" oraz nie boi się rywalizacji z Tomkiem Porębskim, Michałem Pazdanem czy Ugo Ukahem.

– Czuję się tutaj bardzo dobrze, zespół dobrze mnie przyjął i bardzo cieszę się z tego powodu. Na pewno ważne było dla mnie to, że trenerem Jagiellonii jest obecnie Piotr Stokowiec - powiedział Baran.

– W szatni panuje dobra atmosfera. Zawodnicy, z którymi będę bezpośrednio rywalizował dobrze mnie przyjęli, za co bardzo im dziękuję. Dużo mi pomagają, teraz moim celem jest jak najszybsze zgranie z zespołem i zdobywanie ligowych punktów - dodał piłkarz.

23-latek całą rundę wiosenną spędził w Polonii Warszawa, do której trafił w zimowym okienku transferowym z Polonii Bytom. Słowak łącznie w barwach "Czarnych Koszul" wystąpił w 12 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy