OFICJALNIE: Bartl w Rakowie

OFICJALNIE: Bartl w Rakowie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa ogłosił zakontraktowanie Daniela Bartla.

28-latek jest wychowankiem Banika Ostrawa. W swojej karierze bronił również barw FC Hlucin, Viktorii Zizkov i Mlady Boleslav. Od sierpnia 2015 roku był związany z zespołem Slovana Liberec.

W barwach tej ekipy rozegrał łącznie 74 spotkania. Na jego dorobek złożyło się siedem goli. W poprzednim sezonie grywał dość rzadko, bo wystąpił w zaledwie 14 ligowych potyczkach.

Teraz zawodnik zdecydował się na przenosiny do Polski. Jego nowym pracodawcą będzie Raków Częstochowa. 28-latek związał się z pierwszoligowcem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2020 roku. Umowa zawiera opcje jej przedłużenia o kolejny rok.

Czech jest prawym pomocnikiem. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy