OFICJALNIE: Bartosz Cybulski opuścił Derby County. Następne wypożyczenie

OFICJALNIE: Bartosz Cybulski opuścił Derby County. Następne wypożyczenie fot. Derby County
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Solihull Moors

Bartosz Cybulski ponownie został wypożyczony z Derby County.

W połowie października Bartosz Cybulski został wypożyczony z Derby County do Matlock Town. Tam jednak długo miejsca nie zabawił, bo jego pracodawca odwołał ten transfer. Uznano, że nie ma on tam zbyt wielkich szans na rozwój.

Najbliższe tygodnie spędzi on w barwach Solihull Moors, gdzie udał się w ramach transferu czasowego. Umowa, którą zawarły strony, będzie obowiązywała do 31 grudnia 2022 roku.

Nowy zespół Cybulskiego to przedstawiciel National League, czyli piątego szczebla rozgrywkowego w Anglii. Obecnie plasuje się w ligowej tabeli na siódmym miejscu z dorobkiem 33 punktów.

- Przeanalizowałem ten klub i wszystko wygląda naprawdę obiecująco. Zbliżają się ciekawe mecze i nie mogę doczekać się, by pokazać pełnie swoich umiejętności. Wydaje się, że na stadionach będzie duża frekwencja, a to dodatkowo mnie ekscytuje - przyznaje Cybulski.

- Prawdę mówiąc, to nie miałem zbyt wielu czasu do namysłu. Dostałem telefon podczas oglądania meczu Polaków z Argentyną i podjąłem decyzję w godzinę. To były stresujące momenty, ale teraz mogę odetchnąć z ulgą i szykować się na najbliższy czas - przyznał.

20-latek od początku tego sezonu rozegrał łącznie dziewięć meczów, a składają się na to występy w EFL Trophy oraz Premier League 2.

Cybulski to młodzieżowy reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy