OFICJALNIE: Beka Beka następcą Grzegorza Krychowiaka

OFICJALNIE: Beka Beka następcą Grzegorza Krychowiaka fot. Lokomotiw Moskwa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lokomotiw Moskwa | Championat.com

Alexis Beka Beka został zakontraktowany przez Lokomotiw Moskwa. Francuz przybył z SM Caen.

Po kontrowersyjnej sprzedaży Grzegorza Krychowiaka, która nadal jest rozpamiętywana zarówno przez „Kolejarzy”, jak ich kibiców, klub sprowadził następcę Polaka. Zgodnie z polityką zakładającą angaże młodych, perspektywicznych graczy, zakontraktowano ledwie 20-latka.

Championat.com informuje, że nominalny defensywny pomocnik został sprowadzony z SM Caen za siedem milionów euro. Kwota wydaje się wygórowana, biorąc pod uwagę brak choćby jednego występu na najwyższym szczeblu rozgrywek we Francji i źródło zaznacza, że w przypadku lokalnej przeprowadzki z pewnością kwota operacji nie przekroczyłaby pięciu milionów.

Alexis Beka Beka, który początkowo miał trafić do OGC Nice, został przekonany do transferu przez samego Ralfa Rangnicka, szefa do spraw sportu oraz rozwoju. Według wspomnianego źródła w ramach kontraktu ważnego do 30 czerwca 2026 roku będzie inkasował około 800 tysięcy euro za sezon (Krychowiak zarabiał cztery miliony euro netto).

Gracz otrzymał koszulkę z numerem „8”. Wcześniej wziął udział z reprezentacją Francji w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 i zagrał we wszystkich trzech meczach.

Przedtem do klubu trafili między innymi Tin Jedvaj czy Nair Tiknizian.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy