OFICJALNIE: Beka Beka następcą Grzegorza Krychowiaka

OFICJALNIE: Beka Beka następcą Grzegorza Krychowiaka fot. Lokomotiw Moskwa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lokomotiw Moskwa | Championat.com

Alexis Beka Beka został zakontraktowany przez Lokomotiw Moskwa. Francuz przybył z SM Caen.

Po kontrowersyjnej sprzedaży Grzegorza Krychowiaka, która nadal jest rozpamiętywana zarówno przez „Kolejarzy”, jak ich kibiców, klub sprowadził następcę Polaka. Zgodnie z polityką zakładającą angaże młodych, perspektywicznych graczy, zakontraktowano ledwie 20-latka.

Championat.com informuje, że nominalny defensywny pomocnik został sprowadzony z SM Caen za siedem milionów euro. Kwota wydaje się wygórowana, biorąc pod uwagę brak choćby jednego występu na najwyższym szczeblu rozgrywek we Francji i źródło zaznacza, że w przypadku lokalnej przeprowadzki z pewnością kwota operacji nie przekroczyłaby pięciu milionów.

Alexis Beka Beka, który początkowo miał trafić do OGC Nice, został przekonany do transferu przez samego Ralfa Rangnicka, szefa do spraw sportu oraz rozwoju. Według wspomnianego źródła w ramach kontraktu ważnego do 30 czerwca 2026 roku będzie inkasował około 800 tysięcy euro za sezon (Krychowiak zarabiał cztery miliony euro netto).

Gracz otrzymał koszulkę z numerem „8”. Wcześniej wziął udział z reprezentacją Francji w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 i zagrał we wszystkich trzech meczach.

Przedtem do klubu trafili między innymi Tin Jedvaj czy Nair Tiknizian.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy