Oficjalnie: Benítez w El Jaish

Oficjalnie: Benítez w El Jaish
Redakcja
Redakcja
Źródło: El Jaish

Nowym zawodnikiem katarskiego El Jaish został Christian Benítez.

Ekwadorski napastnik podpisał z El Jaish trzyletni kontrakt. Po parafowaniu umowy wyjechał na parę dni do swojego kraju, po czym wróci już na stałe do Kataru, aby przygotowywać się do sezonu z nową drużyną.

Benítez przez ostatnie dwa lata występował w meksykańskiej Américe. Ostatni sezon był dla niego bardzo udany, gdyż w 43 meczach strzelił aż 30 goli.

Wcześniej 27-latek grał w Birmingham City, Santosie Laguna i El Nacional. Jest 60-krotnym reprezentantem Ekwadoru, strzelił dla niego 24 bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy