Oficjalnie: Benítez w El Jaish

Oficjalnie: Benítez w El Jaish
Redakcja
Redakcja
Źródło: El Jaish

Nowym zawodnikiem katarskiego El Jaish został Christian Benítez.

Ekwadorski napastnik podpisał z El Jaish trzyletni kontrakt. Po parafowaniu umowy wyjechał na parę dni do swojego kraju, po czym wróci już na stałe do Kataru, aby przygotowywać się do sezonu z nową drużyną.

Benítez przez ostatnie dwa lata występował w meksykańskiej Américe. Ostatni sezon był dla niego bardzo udany, gdyż w 43 meczach strzelił aż 30 goli.

Wcześniej 27-latek grał w Birmingham City, Santosie Laguna i El Nacional. Jest 60-krotnym reprezentantem Ekwadoru, strzelił dla niego 24 bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy