OFICJALNIE: Bielak w Stali Mielec

OFICJALNIE: Bielak w Stali Mielec fot. Transfery.info
Jan Piekutowski
Jan Piekutowski
Źródło: Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała, że jej szeregi zasili Lukas Bielak. Jednocześnie klub opuścili Łukasz Wroński i Marcel Gąsior.

Pierwszy z zawodników to 32-letni obrońca. Słoweniec ostatnio reprezentował barwy Łódzkiego Klubu Sportowego, z którym awansował do Ekstraklasy. W tym sezonie wystąpił w 23 ligowych spotkaniach, strzelając jedną bramkę. Grał nie tylko na swojej naturalnej pozycji, ale był także ustawiany w środku pola.

Bielak do Polski trafił w 2013 roku, kiedy Górnik Łęczna ściągnął go z rodzimego MFK Ruzomberok. Następnie piłkarz przeniósł się do Bytovii Bytów, gdzie wypatrzył go wspomniany ŁKS. 
32-latek związał się ze Stalą dwuletnim kontraktem. Swój klub wzmocnił na zasadzie wolnego transferu. 

Jeden zawodnik przyszedł, ale dwóch musiało odejść. Pierwszoligowy zespół podziękował za współpracę 25-letnim pomocnikom - Łukaszowi Wrońskiemu i Marcelowi Gąsiorowi, którym w czerwcu kończyły się kontrakty. Łącznie w tym sezonie uzbierali pięćdziesiąt występów w barwach „Stalowych”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy