OFICJALNIE: Birger Meling w Stade Rennais

OFICJALNIE: Birger Meling w Stade Rennais
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stade Rennais

Stade Rennais pozyskało we wtorek Birgera Melinga.

Stade Rennais jest od początku okna transferowego niezwykle aktywny na rynku transferowy. Do tej pory za łączną kwotę przekraczającą 30 milionów euro pozyskano Loïca Badé oraz Kamaldeene Sulemana.

We wtorek poinformowano z kolei o sprowadzeniu nowego lewego defensora. Do zespołu prowadzonego przez Bruna Génésio dołączył Birger Meling.

Pomimo spadku Nîmes Olympique na zaplecze francuskiej elity, Norweg prezentował się naprawdę solidnie. Dzięki temu zapracował sobie na pozostanie w Ligue 1.

26-latek złożył podpis pod kontraktem, który będzie ważny do 30 czerwca 2024 roku. Kwota transakcji wyniosła trzy miliony euro.

O miejsce w składzie powinien rywalizować z Adrienem Truffertem lub Faitoutem Maouassą. Wydaje się, że jeden z nich prawdopodobnie zostanie sprzedany.

Meling rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 26 spotkań. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty.

Jest to też 19-krotnym reprezentantem Norwegii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy