Oficjalnie: Biskup odchodzi z Termaliki

Oficjalnie: Biskup odchodzi z Termaliki
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Jakup Biskup nie będzie już reprezentował barw Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Doświadczony skrzydłowy rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z ekipą "Słoni".

Biskup występował w zespole z Niecieczy od lipca 2011 roku. Od tego czasu rozegrał 116 spotkań dla Termaliki, w których strzelił 21 bramek oraz zanotował 26 asyst.

Warto dodać, że 33-latek pełnił ważną rolę w drużynie. Był jednym z głównych artystów awansu klubu do Ekstraklasy oraz pełnił w nim funkcję kapitana.

Przypominamy również, że w przeszłości zaliczył pobyt w takich ekipach jak Bałtyk Gdynia, Lechia Gdańsk, Odra Wodzisław Śląski, ŁKS Łódź oraz Piast Gliwice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy