OFICJALNIE: Boisgard w Lorient

OFICJALNIE: Boisgard w Lorient
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Lorient

Lorient pozyskało w ostatnich godzinach nowego piłkarza. Do beniaminka dołączył Quentin Boisgard.

Po spadku Tuluzy na zaplecze najwyższego poziomu rozgrywkowego we Francji niektórzy piłkarze tej ekipy prawdopodobnie zdecydują się na zmianę barw. Do tej grupy zalicza się Quentin Boisgard.

23-latek od nowego sezonu będzie występował w barwach beniaminka Ligue 1, Lorient, do którego przenosi się na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2024. Kwota transakcji pochłonęła cztery miliony euro.

Ofensywny pomocnik rozegrał w minionym sezonie 23 mecze. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty.

Boisgard to trzeci letni transfer Lorient. Wcześniej do drużyny beniaminka dołączyli Stéphane Diarra i Jérémy Morel

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy