OFICJALNIE: Boisgard w Lorient

OFICJALNIE: Boisgard w Lorient
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Lorient

Lorient pozyskało w ostatnich godzinach nowego piłkarza. Do beniaminka dołączył Quentin Boisgard.

Po spadku Tuluzy na zaplecze najwyższego poziomu rozgrywkowego we Francji niektórzy piłkarze tej ekipy prawdopodobnie zdecydują się na zmianę barw. Do tej grupy zalicza się Quentin Boisgard.

23-latek od nowego sezonu będzie występował w barwach beniaminka Ligue 1, Lorient, do którego przenosi się na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2024. Kwota transakcji pochłonęła cztery miliony euro.

Ofensywny pomocnik rozegrał w minionym sezonie 23 mecze. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty.

Boisgard to trzeci letni transfer Lorient. Wcześniej do drużyny beniaminka dołączyli Stéphane Diarra i Jérémy Morel

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy