Oficjalnie: Bolaños wraca do Saprissy

Oficjalnie: Bolaños wraca do Saprissy fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Deportivo Saprissa S.A.D.

Christian Bolaños został nowym zawodnikiem Deportivo Saprissa.

Dla 31-letnigo skrzydłowego jest to powrót do ojczyzny po pół roku gry w katarskim Al Gharafa, w barwach którego udało mu się rozegrać 11 spotkań i zdobyć cztery bramki. Dla Bolanosa jest to o tyle sentymentalny powrót, gdyż jest on wychowankiem ekipy ze stolicy po ośmiu latach, w trakcie których grał między innymi w krajach skandynawskich.

Kostarykańczyk to 60-krotny reprezentant swojego kraju, a także uczestnik dwóch Mundiali (w 2006 i 2014 roku) oraz trzech Złotych Pucharów CONCACAF (w 2005, 2007, 2011 roku).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy