Oficjalnie: Bolaños wraca do Saprissy

Oficjalnie: Bolaños wraca do Saprissy fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Deportivo Saprissa S.A.D.

Christian Bolaños został nowym zawodnikiem Deportivo Saprissa.

Dla 31-letnigo skrzydłowego jest to powrót do ojczyzny po pół roku gry w katarskim Al Gharafa, w barwach którego udało mu się rozegrać 11 spotkań i zdobyć cztery bramki. Dla Bolanosa jest to o tyle sentymentalny powrót, gdyż jest on wychowankiem ekipy ze stolicy po ośmiu latach, w trakcie których grał między innymi w krajach skandynawskich.

Kostarykańczyk to 60-krotny reprezentant swojego kraju, a także uczestnik dwóch Mundiali (w 2006 i 2014 roku) oraz trzech Złotych Pucharów CONCACAF (w 2005, 2007, 2011 roku).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy