OFICJALNIE: Boniecki w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Boniecki w Arce Gdynia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia pozyskała Bartosza Bonieckiego.

Ze względu na wakat w kwestii obsadzenia pozycji młodzieżowca działacze ekipy z Trójmiasta zdecydowali się pozyskać piłkarza, który wypełni lukę. Wybór padł na Bartosza Bonieckiego.

20-latek ma za sobą bardzo dobry okres w barwach Elany Toruń, gdzie występował na zasadzie wypożyczenia. Jego dobra postawa nie umknęła ekipie z Trójmiasta.

Z tego też względu przenosi się on do Arki w ramach transferu czasowego z Pogoni Szczecin. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Znalazła się w niej opcja pierwokupu.

Skrzydłowy rozegrał w minionym sezonie 31 meczów. Jego dorobek to pięć goli i dwie asysty.

Nowy zespół Bonieckiego to trzecia siła zaplecza Ekstraklasy. Warto dodać, że Arka ma jednak zaległy mecz.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy