OFICJALNIE: Boudaoui w Nice. Rekord sprzedażowy!

OFICJALNIE: Boudaoui w Nice. Rekord sprzedażowy!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: OGC Nice

OGC Nice potwierdziło zakontraktowanie Hichema Boudaouia.

„Les Aiglons” tego lata byli niezwykle aktywni na rynku transferowym, a wynikało to z faktu przejęcia klubu przez Jima Ratcliffe’a, który szybko przeszedł do czynów. Francuzi dokonali kilku dużych operacji, a ich barwy zasilili Stanley Nsoki (12,5 miliona euro), Alexis Claude-Maurice (13 milionów euro), Kasper Dolberg (20,5 miliona euro) i Adam Ounas (wypożyczenie z opcją kupna za 25 milionów euro). To może robić wrażenie, tym bardziej że to nie koniec zakupów.

Wisienką na torcie najnowszego projektu OGC Nice jest bowiem Hichem Boudaoui, którego sprowadzono z algierskiego Paradou za cztery miliony euro. Tym samym dla byłego pracodawcy blisko 20-letniego środkowego pomocnika jest to rekord sprzedażowy.

Pięciokrotny reprezentant Algierii w swoim kraju uchodzi za duży talent, dlatego oczekiwania wobec niego są naprawdę spore. Podpisano z nim kontrakt do 30 czerwca 2023 roku i wszyscy w Nicei liczą, że do tego czasu zawodnik odpali, co może być znaczące w kontekście jego późniejszej sprzedaży.

Boudaoui w barwach Paradou rozegrał 41 spotkań, strzelił gola i zanotował trzy asysty. Pod koniec lipca świętował zaś wygraną na Pucharze Narodów Afryki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy