Oficjalnie: Boyko w Beşiktaşie

Oficjalnie: Boyko w Beşiktaşie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Beşiktaş JK | Hurriyet | Fanatik

Denys Boyko zostanie nowym zawodnikiem Beşiktaş JK.

Ukraiński golkiper przybył już do Turcji i uzgodnił z tureckim klubem warunki indywidualnego kontraktu. Blisko 28-letni bramkarz po przejściu obligatoryjnych testów medycznych podpisze z "Czarnymi Orłami" kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2019 roku. Na jego mocy zarobi blisko 3,5 miliona euro.

Według nieoficjalnych informacji, Dnipro Dniepropetrowsk na sprzedaży swojego piłkarza wzbogaci się o 3,3 miliona euro.

Przypominamy, że Boyko reprezentował barwy "Biało-Niebiesko-Błękitnych" od lipca 2013 roku. Od tego czasu rozegrał dla ekipy z Dnipro Areny 101 spotkań, w których 46 razy zachował czyste konto.

Warto także dodać, że trzykrotny reprezentant Ukrainy w przeszłości zaliczył pobyt w takich ekipach jak Dynamo Kijów, Obołoń Kijów oraz Krywbas Krzywy Róg.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy