Oficjalnie: Boyko w Beşiktaşie

Oficjalnie: Boyko w Beşiktaşie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Beşiktaş JK | Hurriyet | Fanatik

Denys Boyko zostanie nowym zawodnikiem Beşiktaş JK.

Ukraiński golkiper przybył już do Turcji i uzgodnił z tureckim klubem warunki indywidualnego kontraktu. Blisko 28-letni bramkarz po przejściu obligatoryjnych testów medycznych podpisze z "Czarnymi Orłami" kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2019 roku. Na jego mocy zarobi blisko 3,5 miliona euro.

Według nieoficjalnych informacji, Dnipro Dniepropetrowsk na sprzedaży swojego piłkarza wzbogaci się o 3,3 miliona euro.

Przypominamy, że Boyko reprezentował barwy "Biało-Niebiesko-Błękitnych" od lipca 2013 roku. Od tego czasu rozegrał dla ekipy z Dnipro Areny 101 spotkań, w których 46 razy zachował czyste konto.

Warto także dodać, że trzykrotny reprezentant Ukrainy w przeszłości zaliczył pobyt w takich ekipach jak Dynamo Kijów, Obołoń Kijów oraz Krywbas Krzywy Róg.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy