Oficjalnie: Bradley wraca do MLS
2017-07-27 22:41:01; Aktualizacja: 8 lat temu
Los Angeles FC poinformowało, że pierwszym szkoleniowcem w historii klubu będzie Bob Bradley.
Po jedenastu latach do Major League Soccer wraca Bob Bradley. 59-latek został właśnie zatrudniony przez Los Angeles FC (nie mylić z Los Angeles Galaxy). To nowy klub, który jeszcze nie występuje w żadnych rozgrywkach, ale już w przyszłym sezonie dołączy do ligi MLS. W ostatnich miesiącach wspominano o nim w mediach przede wszystkim ze względu na ambitne plany transferowe. W jego kontekście wymieniano między innymi Wesleya Sneijdera.
Bob Bradley karierę trenerska rozpoczynał w zespołach uniwersyteckich. Do MLS trafił po raz pierwszy w roku 1996, gdy dostał propozycję z DC United. W kolejnych latach prowadził Chicago Fire, Metro Stars (dzisiejsze New York Red Bulls) i nie istniejący już klub, Chivas USA.
59-latek kibicom na całym świecie najbardziej zapadł w pamięć jako selekcjoner Stanów Zjednoczonych, z którymi był na Mistrzostwach Świata w RPA. W ostatnich latach zajmował się kadrą Egiptu i europejskimi drużynami takimi, jak Stabaek IF, AC Le Havre i Swansea City.
W barwach Toronto FC występuje jego syn, Michael Bradley.



![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/170x113/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/170x113/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)




![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/90x60/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/90x60/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)





