OFICJALNIE: Bramkarz opuszcza FC Basel. Zagra w LaLiga!

OFICJALNIE: Bramkarz opuszcza FC Basel. Zagra w LaLiga!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Basel

Przedstawiciele FC Basel poinformowali o rozstaniu ze swoim podstawowym bramkarzem.

Klub ze Szwajcarii zaakceptował przedstawioną im ofertę za Tomása Vaclíka i zgodził się go sprzedać do Sevilli.

Reprezentant Czech porozumiał się już także z nowym pracodawcą w kwestii warunków indywidualnego i po przejściu obligatoryjnych testów medycznych zwiąże się z klubem z LaLiga do końca czerwca 2021 roku. Nieoficjalnie mówi się, że FC Basel na odejściu swojego zawodnika zarobi sześć milionów euro.

29-letni zawodnik występował w zespole „Czerwono-Niebieskich” od sezonu 2014/2015. Od tego czasu pomógł ekipie z St. Jakob-Park sięgnąć trzykrotnie po mistrzostwo (2014/2015, 2015/2016, 2016/2017) oraz raz po Puchar Szwajcarii (2016/2017).

Tomás Vaclík rozegrał w sumie 169 spotkań dla drużyny z Bazylei, w których 58 razy zachował czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy