OFICJALNIE: Bramkarz opuszcza FC Basel. Zagra w LaLiga!

OFICJALNIE: Bramkarz opuszcza FC Basel. Zagra w LaLiga!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Basel

Przedstawiciele FC Basel poinformowali o rozstaniu ze swoim podstawowym bramkarzem.

Klub ze Szwajcarii zaakceptował przedstawioną im ofertę za Tomása Vaclíka i zgodził się go sprzedać do Sevilli.

Reprezentant Czech porozumiał się już także z nowym pracodawcą w kwestii warunków indywidualnego i po przejściu obligatoryjnych testów medycznych zwiąże się z klubem z LaLiga do końca czerwca 2021 roku. Nieoficjalnie mówi się, że FC Basel na odejściu swojego zawodnika zarobi sześć milionów euro.

29-letni zawodnik występował w zespole „Czerwono-Niebieskich” od sezonu 2014/2015. Od tego czasu pomógł ekipie z St. Jakob-Park sięgnąć trzykrotnie po mistrzostwo (2014/2015, 2015/2016, 2016/2017) oraz raz po Puchar Szwajcarii (2016/2017).

Tomás Vaclík rozegrał w sumie 169 spotkań dla drużyny z Bazylei, w których 58 razy zachował czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy