OFICJALNIE: Breel Embolo ukarany przez Borussię Mönchengladbach

OFICJALNIE: Breel Embolo ukarany przez Borussię Mönchengladbach fot. Bild
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Borussia Monchengladbach

Borussia Mönchengladbach nałożyła grzywnę na Breela Embolo.

Niemiecki klub ukarał napastnika po tym, jak złamał on przepisy bezpieczeństwa wynikające z pandemii koronawirusa po meczu ze Stuttgartem (2:2), który odbył się 16 stycznia.

- Breel zachował się nierozważnie i niewłaściwie po naszym spotkaniu w Stuttgarcie, łamiąc przepisy obowiązujące każdą osobę w kraju. Ich przestrzeganie jest dla nas, klubu rywalizującego w Bundeslidze, obowiązkowe, by rozgrywki mogły się dalej toczyć. Dlatego zdecydowaliśmy się nałożyć na niego znaczną grzywnę. Poinformowaliśmy go o tym i przyjął karę - powiedział Max Eberl, dyrektor sportowy Borussii.

Jak pisze „Kicker”, chodzi o sześciocyfrową kwotę.

Przypomnijmy, że 23-latek miał wziąć udział w imprezie w Essen. Choć piłkarz początkowo się tego wypierał, zdaniem policji w pewnym momencie uciekł on z miejsca, w którym znajdowało się łącznie ponad 20 osób, dachem do innego mieszkania.

Bilans reprezentanta Szwajcarii z tego sezonu to 21 meczów, cztery bramki i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy