Oficjalnie: Bruma w PSV

Oficjalnie: Bruma w PSV
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: PSV Eindhoven

Młody Holender odchodzi z Chelsea Londyn. Jeffrey Bruma zdecydował się na powrót do Holandii i został nowym piłkarzem PSV Eindhoven.

Wiadomość o tym, że Bruma został zawodnikiem zespołu ze stadionu Philipsa została przekazana dziś przez dyrektora technicznego drużyny, Marcela Brandsa. Wychowanek Feyenordu Rotterdam powraca zatem do Holandii po niezbyt udanym pobycie w londyńskiej Chelsea, z której był wypożyczany najpierw do Leicester City, a potem do niemieckiego HSV Hamburg. Z klubem z Eindhoven Bruma podpisał 4-letni kontrakt. Porozumienie zawarte między klubem holenderskiej Eredivisie, a Chelsea Londyn zawiera jednak opcję, na mocy której The Blues mogą odkupić Jeffreya Brumę od PSV. Obrońca ma na swoim koncie debiut w seniorskiej reprezentacji Holandii.

Oprócz Brumy do PSV trafił także Florian Jozefzoon, który podpisze z nowym zespołem 3-letnią umowę z opcją jej przedłużenia na kolejne lata. Występujący na pozycji skrzydłowego zawodnik przenosi się do PSV z RKC Waalwijk. Obaj piłkarze mają przejść testy medyczne w ciągu tygodnia.

- Są bardzo młodzi, dobrze rokują na przyszłość i przy tym posiadają niemałe doświadczenie. Jeffrey ma 21 lat, a Florian 22. Obaj pasują do piłkarskiej filozofii naszego klubu. Chcemy podpisywać kontrakty z najlepszymi młodymi Holendrami - powiedział zadowolony z transferów Marcel Brands.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy