OFICJALNIE: Burner w Nîmes Olympique

OFICJALNIE: Burner w Nîmes Olympique
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nîmes Olympique

Nîmes Olympique pozyskało Patricka Burnera.

24-latek widział, że nie ma większych szans na występy w barwach Nicei, dlatego też postanowił rozejrzeć się za innym miejscem pracy.

Od teraz będzie występował w Nîmes Olympique, do którego przenosi się na zasadzie transferu definitywnego. Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2023 roku.

Transakcja pochłonęła natomiast półtora miliona euro.

Urodzony w Fort-de-France piłkarz to wychowanek wspomnianej Nicei.

Prawy obrońca rozegrał dla tej ekipy łącznie 73 mecze. Strzelił w nich jednego gola i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Żelisław Żyżyński żegna się z Canal+ Sport. Czas na nowe wyzwanie [OFICJALNIE] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO] Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy