OFICJALNIE: Były mistrz Anglii na ratunek Huddersfield Town. Danny Simpson w drużynie Kamila Grabary

OFICJALNIE: Były mistrz Anglii na ratunek Huddersfield Town. Danny Simpson w drużynie Kamila Grabary
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Huddersfield Town

Danny Simpson został nowym zawodnikiem Huddersfield Town.

Doświadczony obrońca dołączył do spadkowicza Premier League na zasadzie wolnego transferu po tym, jak wraz z początkiem lipca zakończył swój długoletni pobyt w Leicester City.

32-letni zawodnik po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2020 roku.

Przedstawiciele Huddersfield Town zdecydowali się na podpisanie kontraktu z doświadczonym piłkarzem, ponieważ liczą na to, że pomoże on „The Terriers” wydostać się z poważnego dołka, w jakim znalazła się drużyna w początkowej fazie rywalizacji na poziomie Championship. Wystarczy wspomnieć, że ekipa z John Smith’s Stadium zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie jednym zdobytym punktem po ośmiu kolejkach.

Danny Simpson może się pochwalić dwoma zdobytymi mistrzostwami Anglii. Do pierwszego wywalczonego z Manchesterem United (2005/2006) praktycznie nie przyłożył swojej ręki, ponieważ wystąpił w zaledwie trzech spotkaniach ligowych, ale już w sezonie 2015/2016 był jedną z głównych postaci zespołu „Lisów”, który dość niespodziewanie został najlepszą drużyną w Premier League.

Po tym sukcesie doświadczony obrońca zaczął sukcesywnie tracić pozycję w Leicester City i w poprzednich rozgrywkach zanotował tylko dziewięć występów w barwach ekipy z King Power Stadium.

Nowy kolega Kamila Grabary, który przebywa w tym klubie na zasadzie wypożyczenia z Liverpoolu, poza zaliczeniem pobytu w wymienionych klubach, reprezentował jeszcze szeregi takich zespołów jak Sunderland, Ipswich Town, Blackburn Rovers, Newcastle United czy QPR.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy