OFICJALNIE: Były piłkarz Wisły Kraków w Montreal Impact. Pierwszy transfer Henry'ego!

OFICJALNIE: Były piłkarz Wisły Kraków w Montreal Impact. Pierwszy transfer Henry'ego! fot. Montreal Impact
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Montreal Impact

Romell Quioto został nowym zawodnikiem Montrealu Impact.

Przedstawiciele kanadyjskiego zespołu poinformowali na oficjalnej stronie internetowej, że pozyskali na zasadzie transferu definitywnego 28-letniego skrzydłowego z Houston Dynamo.

Montreal Impact wydał 100 tysięcy dolarów na sprowadzenie reprezentanta Hondurasu oraz zgodził na odejście w przeciwnym kierunku Víctora Cabrery, który w trakcie ostatniego sezonu stracił miejsce w składzie i otrzymał „zielone światło” na opuszczenie szeregów drużyny.

- Z przyjemnością informujemy, że sprowadziliśmy wszechstronnego zawodnika, który może występować na każdej pozycji w linii ofensywnej i w przeszłości udowodnił, że może odnieść sukces w naszych rozgrywkach - powiedział Olivier Renard, dyrektor sportowy klubu.

Romell Quioto bronił barw Houston Dynamo przez trzy ostatnie sezony. W tym czasie udało mu się zdobyć 17 bramek i zanotować 14 asyst w 85 rozegranych meczach dla „Orange Crush” oraz pomóc temu zespołowi zdobyć US Open Cup w 2018 roku.

Reprezentant Honduras dał się w przeszłości poznać polskim kibicom za sprawą półrocznego pobytu w Wiśle Kraków w pierwszej części sezonu 2012/2013.

Warto również wspomnieć, że 28-letni zawodnik jest pierwszym graczem zakontraktowanym przez Montreal Impact po objęciu go przez Thierry'ego Henry'ego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy