OFICJALNIE: Były piłkarz Wisły Kraków w Montreal Impact. Pierwszy transfer Henry'ego!

OFICJALNIE: Były piłkarz Wisły Kraków w Montreal Impact. Pierwszy transfer Henry'ego! fot. Montreal Impact
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Montreal Impact

Romell Quioto został nowym zawodnikiem Montrealu Impact.

Przedstawiciele kanadyjskiego zespołu poinformowali na oficjalnej stronie internetowej, że pozyskali na zasadzie transferu definitywnego 28-letniego skrzydłowego z Houston Dynamo.

Montreal Impact wydał 100 tysięcy dolarów na sprowadzenie reprezentanta Hondurasu oraz zgodził na odejście w przeciwnym kierunku Víctora Cabrery, który w trakcie ostatniego sezonu stracił miejsce w składzie i otrzymał „zielone światło” na opuszczenie szeregów drużyny.

- Z przyjemnością informujemy, że sprowadziliśmy wszechstronnego zawodnika, który może występować na każdej pozycji w linii ofensywnej i w przeszłości udowodnił, że może odnieść sukces w naszych rozgrywkach - powiedział Olivier Renard, dyrektor sportowy klubu.

Romell Quioto bronił barw Houston Dynamo przez trzy ostatnie sezony. W tym czasie udało mu się zdobyć 17 bramek i zanotować 14 asyst w 85 rozegranych meczach dla „Orange Crush” oraz pomóc temu zespołowi zdobyć US Open Cup w 2018 roku.

Reprezentant Honduras dał się w przeszłości poznać polskim kibicom za sprawą półrocznego pobytu w Wiśle Kraków w pierwszej części sezonu 2012/2013.

Warto również wspomnieć, że 28-letni zawodnik jest pierwszym graczem zakontraktowanym przez Montreal Impact po objęciu go przez Thierry'ego Henry'ego.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy