OFICJALNIE: Cabrera wrócił do Ekstraklasy

OFICJALNIE: Cabrera wrócił do Ekstraklasy fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wisła Płock

Airam Cabrera został piłkarzem Wisły Płock, podpisując umowę do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o sezon. Dla Hiszpana jest to powrót do Ekstraklasy.

Cabrera, który przeniósł się na Mazowsze na zasadzie wolnego transferu, grał w Polsce już w sezonach 2015/2016 i 2018/2019. Reprezentował barwy odpowiednio Korony Kielce i Cracovii. Wiodło mu się bardzo dobrze, bo łącznie w 55 spotkaniach Ekstraklasy strzelił 30 bramek i zanotował cztery asysty.

32-letni napastnik w ostatnim sezonie występował w drugiej lidze hiszpańskiej, jednak dostał szansę gry jedynie w 12 meczach Extremadury, notując bramkę i dwie asysty. Zainteresowanie z Ekstraklasy nie stanowiło nowości, bowiem od pierwszego sezonu w barwach Korony chciało go wiele klubów, jednak problem najczęściej stanowiły jego wymagania finansowe.

W przeszłości Cabrera był też piłkarzem Anorthosisu, Cádiz CF, CD Lugo, CD Numancia, Córdoba CF i rezerw Villarrealu.

Dla Wisły to trzynasty transfer tego lata i tej jesieni. Wcześniej sprowadzono między innymi Damiana Zbozienia, Patryka Tuszyńskiego, Dušana Lagatora czy Piotra Pyrdoła.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy