OFICJALNIE: Caillard w FC Metz

OFICJALNIE: Caillard w FC Metz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Metz

FC Metz poinformowało o pozyskaniu Marca-Aurèle Caillarda.

Celem FC Metz na przyszły sezon będzie utrzymanie na najwyższym szczeblu we Francji. Pomóc ma w tym nowo pozyskany golkiper.

Do wspomnianej drużyny dołączył Marc-Aurèle Caillard. Przenosi się on tam z EA Guingamp na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

O miejsce powinien rywalizować z Alexandre Oukidją i Paulem Delacroix.

26-latek to wychowanek AS Monaco. W swojej karierze grał też dla Clermont Foot, skąd trafił do Guingamp.

W minionym sezonie zanotował 22 występy. W siedmiu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy