Oficjalnie: Caparrós trenerem Granady
2014-05-28 20:33:09; Aktualizacja: 11 lat temu
Joaquín Caparrós został nowym szkoleniowcem Granady. Ostatnio Hiszpan prowadził 10. zespół Primera División, Levante.
58-letni trener nie osiągnął kompromisu z klubem z Walencji, w związku z czym postanowił podpisać dwuletni kontrakt z andaluzyjską drużyną. Hiszpan zastąpił na stanowisku Lucasa Alcaraza, który w sezonie 2013/14 był menedżerem właśnie Granady.
Caparrós w swojej bogatej karierze trenerskiej prowadził między innymi takie drużyny jak Villareal, Sevillę, Athletic Bilbao czy Mallorcę. Oprócz tego w latach 1998-2000 był selekcjonerem reprezentacji Andaluzji.
W oświadczeniu klubu można przeczytać, iż obie strony pozostawiły sobie możliwość do przedłużenia dwuletniej umowy o kolejny rok. Caparrós rozpocznie teraz pracę nad planowaniem drużyny na nadchodzący sezon z dyrektorem sportowym Juanem Carlosem Cordero.





![Dramat Jakuba Modera. Czeka go wielomiesięczna przerwa [OFICJALNIE]](img/photos/109662/170x113/jakub-moder.jpg)


![Nadeszło przełamanie! Liverpool wygrywa z Aston Villą [WIDEO]](img/photos/96441/170x113/liverpoolfc.jpg)




![Dramat Jakuba Modera. Czeka go wielomiesięczna przerwa [OFICJALNIE]](img/photos/109662/90x60/jakub-moder.jpg)


![Nadeszło przełamanie! Liverpool wygrywa z Aston Villą [WIDEO]](img/photos/96441/90x60/liverpoolfc.jpg)




