Oficjalnie: Castagne w Atalancie

Oficjalnie: Castagne w Atalancie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Atalanta Bergamo

Atalanta BC poinformowała na oficjalnej stronie internetowej o tym, że nowym piłkarzem klubu został Timothy Castagne.

Belg ma 21 lat, ale w grudniu skończy 22, więc jest rówieśnikiem Andrei Contiego, który odszedł dzisiaj z klubu do Milanu. Prawy obrońca zastąpi młodzieżowego reprezentanta Włoch na pozycji prawego obrońcy. Genk otrzymał za jego kartę zawodniczą cztery miliony euro, a sam piłkarz podpisał umowę do 2020 roku.

W swojej przygodzie juniorskiej młodzieżowy reprezentant Belgii występował w barwach US SB Waitzing-Bonnert, FC Lorrain Arlon i Royal Excelsior Virton. Nie były to zbyt renomowane kluby, jednak ostatecznie trafił do drużyn juniorskich KRC Genk i od 2014 roku znajdował się w pierwszym zespole belgijskiego ekstraklasowicza.

Mimo młodego wieku, Castagne to już bardzo doświadczony zawodnik. W dotychczasowej karierze występował we wszystkich rozgrywkach belgijskich oraz Lidze Europy. Jego bilans w KRC Genk to trzy strzelone bramki i cztery ostatnie podania w 99 występach. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy