Oficjalnie: Ćerimagić podpisał umowę z GKS-em Katowice

Oficjalnie: Ćerimagić podpisał umowę z GKS-em Katowice
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: GKS Katowice

Armin Ćerimagić z Górnika Zabrze od lipca będzie zawodnikiem GKS-u Katowice.

Pochodzący z Bośni i Hercegowiny pomocnik trafił do "Trójkolorowych" latem 2014 roku z KAA Gent. Po spadku Górnika z Ekstraklasy pozostał w drużynie - jesienią rozegrał 9 spotkań w I lidze.

Od 1 lipca Ćerimagić będzie występował w GKS-ie Katowice. 23-latek związał się z "Gieksą" rocznym kontraktem z możliwością jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

– Armin to bardzo ciekawy piłkarz. Obserwowaliśmy go od dłuższego czasu. Świetnie wypadł też w jesiennym spotkaniu przeciwko GKS-owi. Był wówczas kluczowym zawodnikiem swojego zespołu. Cieszymy się, że w naszym klubie zapanowała stabilizacja, która pozwala planować ruchy transferowe z dłuższym wyprzedzeniem. Liczymy, że w przyszłości Armin doda nam sporo jakości – skomentował menedżer klubu Dariusz Motała.

Niewykluczone, że Bośniak zadebiutuje w GKS-ie na szczeblu Ekstraklasy. Katowicki klub po rundzie jesiennej zajmuje bowiem drugie miejsce w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy