OFICJALNIE: Cetnarski odchodzi ze Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Cetnarski odchodzi ze Stomilu Olsztyn fot. Stomil Olsztyn
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stomil Olsztyn

Mateusz Cetnarski nie jest już piłkarzem Stomilu Olsztyn.

Klub rywalizujący w I lidze poinformował, że kontrakt 31-letniego ofensywnego pomocnika, który pierwotnie miał obowiązywać do 30 czerwca, został rozwiązany za porozumieniem stron.

Cetnarski trafił do zespołu z Olsztyna latem. Od tamtej pory rozegrał 10 spotkań na zapleczu Ekstraklasy, z reguły wchodząc na murawę z ławki rezerwowych. Do tego dorzucił występ w Pucharze Polski oraz osiem meczów w czwartoligowych rezerwach Stomilu (zdobył dla nich siedem bramek).

Dwukrotny reprezentant Polski ma na koncie 236 występów w Ekstraklasie. Złożyła się na to gra w barwach GKS-u Bełchatów, Śląska Wrocław (tytuł mistrza Polski), Widzewa Łódź, Cracovii oraz Sandecji Nowy Sącz.

Na razie nie wiadomo, gdzie Cetnarski będzie kontynuował karierę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy