Oficjalnie: Cicman w Bohemians 1905

Oficjalnie: Cicman w Bohemians 1905
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bohemians 1905

Pavol Cicman został nowym piłkarzem czeskiego Bohemians 1905.

Były piłkarz Piasta Gliwice minioną rundę spędził w drugoligowej Siarce Tarnobrzeg, w której zagrał w sumie w dziewięciu meczach i strzelił w nich jedną bramkę.

- Nie miałem problemu z adaptacją. Czuję się tutaj dobrze. Chłopaki bardzo mi pomogli. Zagranie w barwach tego zespołu w czeskiej ekstraklasie to dla mnie duże wyzwanie. Słyszałem od fanów, że nie mogą doczekać się mojego pierwszego występu - powiedział 29-letni pomocnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy