Oficjalnie: Conti już na testach medycznych!

 Oficjalnie: Conti już na testach medycznych!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Milan

Włodarze Milanu potwierdzili przybycie do Mediolanu Andrei Contiego.

Testy medyczne prawego obrońcy przed przenosinami do „Rossonerich” były spodziewane już od kilku dni. Teraz 23-letni prawy obrońca faktycznie jest już w Mediolanie i kieruje się w stronę Milanello.


Conti przeniesie się do Milanu z Atalanty za 24 miliony euro. Jego dotychczasowy klub ma otrzymać dodatkowo 20-letniego napastnika, Matteo Pessinę.


23-latek, który jest wychowankiem klubu z Bergamo, zadebiutował w jego pierwszym zespole w sezonie 2015/16. Od tamtej pory rozegrał w sumie 50 oficjalnych występów, w których strzelił 10 goli i zaliczył pięć asyst. Co ciekawe, w minionych rozgrywkach był on najskuteczniejszym obrońcą w pięciu najmocniejszych ligach Europy, aż ośmiokrotnie trafiając do siatki we włoskiej ekstraklasie. 


Conti będzie siódmym wzmocnieniem Milanu przed nowym sezonem. Wcześniej „Rossoneri” sprowadzili już Francka Kessiégo, Ricardo Rodrígueza, Mateo Musacchio, André Silvę, Fabio Boriniego oraz Hakana Çalhanoğlu.


Tekst alternatywny

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy