OFICJALNIE: Cooper w Europie

OFICJALNIE: Cooper w Europie
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: FC Dinamo Bukareszt

Armando Cooper spróbuje swych sił na europejskich boiskach.

Reprezentujący Panamę środkowy pomocnik związał się właśnie kontraktem z Dinamem Bukareszt, który w zespole ma zatrzymać go do 30 czerwca 2022 roku. Zarobki Coopera w nowym miejscu pracy mają oscylować w okolicach kwoty ośmiu tysięcy euro, co czyni go jednym z najlepiej zarabiających zawodników w zespole.

Dla 30-letniego zawodnika będzie to powrót na rumuńskie boiska. W sezonie 2013/2014 przebywał on bowiem na wypożyczeniu w ekipie tamtejszego Otelul Gałacz. Ponadto, 100-krotny reprezentant swojego kraju na Starym Kontynencie reprezentował także barwy niemieckiego St. Pauli.

Wychowanek Árabe Unido w ostatnich miesiącach był piłkarzem chilijskiego Universidad de Chile. Jako zawodnik drużyny z Ameryki Południowej uczestniczył na tegorocznym mundialu, na którym rozegrał pełne dwa spotkania z Anglią oraz Belgią.

Sprowadzenie Coppera na Stadion im. Stefana III Wielkiego wiąże się z niedawnym sprzedaniem przez Dinamo Maya Mahlangu do Łudogorca Razgrad. W osobie 30-latka upatrywany jest następca pochodzącego z RPA zawodnika.

Dinamo zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli rumuńskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy