OFICJALNIE: Cooper w Europie

OFICJALNIE: Cooper w Europie
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: FC Dinamo Bukareszt

Armando Cooper spróbuje swych sił na europejskich boiskach.

Reprezentujący Panamę środkowy pomocnik związał się właśnie kontraktem z Dinamem Bukareszt, który w zespole ma zatrzymać go do 30 czerwca 2022 roku. Zarobki Coopera w nowym miejscu pracy mają oscylować w okolicach kwoty ośmiu tysięcy euro, co czyni go jednym z najlepiej zarabiających zawodników w zespole.

Dla 30-letniego zawodnika będzie to powrót na rumuńskie boiska. W sezonie 2013/2014 przebywał on bowiem na wypożyczeniu w ekipie tamtejszego Otelul Gałacz. Ponadto, 100-krotny reprezentant swojego kraju na Starym Kontynencie reprezentował także barwy niemieckiego St. Pauli.

Wychowanek Árabe Unido w ostatnich miesiącach był piłkarzem chilijskiego Universidad de Chile. Jako zawodnik drużyny z Ameryki Południowej uczestniczył na tegorocznym mundialu, na którym rozegrał pełne dwa spotkania z Anglią oraz Belgią.

Sprowadzenie Coppera na Stadion im. Stefana III Wielkiego wiąże się z niedawnym sprzedaniem przez Dinamo Maya Mahlangu do Łudogorca Razgrad. W osobie 30-latka upatrywany jest następca pochodzącego z RPA zawodnika.

Dinamo zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli rumuńskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy