OFICJALNIE: Czas na nowe wyzwanie. Transfer João Mário!

OFICJALNIE: Czas na nowe wyzwanie. Transfer João Mário!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: West Ham

João Mário będzie w najbliższym czasie reprezentował barwy West Hamu.

O przenosinach portugalskiego pomocnika z Interu do ekipy „Młotów” spekulowało się od dawna. Gdy wydawało się już, że z transakcji nic nie wyjdzie, londyńczycy zdecydowali się na transferową ofensywę i ostatecznie udało im się pozyskać 25-latka.

Mistrz Europy z 2016 roku będzie występował w West Hamie na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Ani „Młoty”, ani Inter tego nie potwierdził, ale wcześniej Gianluca Di Marzio informował, że czasowy transfer Portugalczyka będzie kosztował londyńczyków nieco ponad milion euro. Po zakończeniu wypożyczenia będę mogli go oni wykupić.

- Bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Dołączenie do tak wspaniałego zespołu jest dla mnie świetnym wyzwaniem. To był szybki ruch. Możliwość gry w Premier League jest dla mnie ekscytująca - powiedział po parafowaniu umowy pomocnik, który będzie występował na Wyspach z numerem 18 na koszulce.

João Mário trafił do Londynu w 2016 roku ze Sportingu, który otrzymał za niego 40 milionów euro. Od tamtej pory rozegrał on 47 spotkań w barwach Interu. Strzelił w nich trzy gole, do których dorzucił 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy