OFICJALNIE: Cztery transfery Radomiaka Radom
2019-07-19 08:54:38; Aktualizacja: 6 lat temu
Radomiak Radom poinformował o pozyskaniu Dawida Abramowicza, Chamsa Faraji, Kacpra Pietrzyka i Mateusza Kochalskiego.
Lewy obrońca ma za zadanie wypełnić lukę po niedawno pozyskanym Mateuszu Lewandowskim. Doznał on bowiem urazu, który wyklucza go z gry na dłuższy okres.
Abramowicz spędził poprzedni sezon w GKS-ie Tychy. Tam rozegrał łącznie 29 meczów i strzelił dwa gole.
Kolejny ze sprowadzonych piłkarzy przebywa w Radomiu od kilku tygodni. Przez ten czas był poddawany ocenie Dariusza Banasiaka i jego najbliższych współpracowników. W tym czasie zaprezentował się na tyle dobrze, że postanowiono go pozyskać.
Francuz, który ostatnio grał w młodzieżowych zespołach Fulham i West Bromwich Albion parafował kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.
Dwaj kolejni gracze trafili do Radomiaka z Legii Warszawa na zasadzie wypożyczeń. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.
W przypadku Kochalskiego jest to kolejny transfer czasowy z rzędu. Bramkarz zanotował w poprzednim sezonie drugiej ligi 11 występów.
Jeśli chodzi o Pietrzyka, spędził on ostatnie pół roku w Olimpii Grudziądz. Tam jednak kompletnie się nie przebił i wystąpił tylko w trzech spotkaniach.
20-latek najlepiej czuje się na środku obrony.

![Ależ odżył! Dublet Ernesta Muçiego w Süper Lig [WIDEO]](img/photos/113397/170x113/muci.jpg)



![LaLiga: Składy na Real Madryt - Celta [OFICJALNIE]](img/photos/90291/170x113/real-madryt-celta-vigo.jpg)



![Ależ odżył! Dublet Ernesta Muçiego w Süper Lig [WIDEO]](img/photos/113397/90x60/muci.jpg)



![LaLiga: Składy na Real Madryt - Celta [OFICJALNIE]](img/photos/90291/90x60/real-madryt-celta-vigo.jpg)



![Raków Częstochowa goni lidera [WIDEO]](img/photos/113275/170x113/marek-papszun.jpg)



