OFICJALNIE: Da Cunha w Nicei, ale został błyskawicznie wypożyczony

OFICJALNIE: Da Cunha w Nicei, ale został błyskawicznie wypożyczony
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: OGC Nice

OGC Nice poinformowało o pozyskaniu Lucasa Da Cunhy. Nie zagrzał on jednak zbyt długo miejsca w tym klubie, ponieważ został wypożyczony do FC Lausanne-Sport.

19-latek nie miał raczej zbyt dużych szans na to, by regularnie występować w Rennes, dlatego też postanowił pomyśleć nad zmianą klubu.

Z odsieczą przyszła mu Nicea, do której przenosi się na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Kwota transakcji pochłonęła milion euro. Piłkarz niemalże od razu został wypożyczony do klubu satelickiego, FC Lausanne-Sport, gdzie ma zdobywać cenne doświadczenie.

Nowy zespół skrzydłowego plasuje się po dwóch kolejkach tego sezonu na trzecim miejscu szwajcarskiej ekstraklasy. Do tej pory zgromadził na swoim koncie cztery punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy