OFICJALNIE: Da Cunha w Nicei, ale został błyskawicznie wypożyczony

OFICJALNIE: Da Cunha w Nicei, ale został błyskawicznie wypożyczony
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: OGC Nice

OGC Nice poinformowało o pozyskaniu Lucasa Da Cunhy. Nie zagrzał on jednak zbyt długo miejsca w tym klubie, ponieważ został wypożyczony do FC Lausanne-Sport.

19-latek nie miał raczej zbyt dużych szans na to, by regularnie występować w Rennes, dlatego też postanowił pomyśleć nad zmianą klubu.

Z odsieczą przyszła mu Nicea, do której przenosi się na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Kwota transakcji pochłonęła milion euro. Piłkarz niemalże od razu został wypożyczony do klubu satelickiego, FC Lausanne-Sport, gdzie ma zdobywać cenne doświadczenie.

Nowy zespół skrzydłowego plasuje się po dwóch kolejkach tego sezonu na trzecim miejscu szwajcarskiej ekstraklasy. Do tej pory zgromadził na swoim koncie cztery punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy