Oficjalnie: Danny, Altintop i Rotan w Slavii

Oficjalnie: Danny, Altintop i Rotan w Slavii
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Slavia Praga

Slavia potwierdziła finalizację trzech hitów transferowych.

Mistrz kraju postanowił odpowiedzieć na wzmocnienia Sparty, która wydała już 6,8 miliona euro (WIĘCEJ). Uczynił to w imponującym stylu, dokonując bardzo medialnych transakcji.

Klub, w który ostatnio mocno zainwestowali Chińczycy, sprowadził bowiem dobrze znanych kibicom w Europie - Danny'ego, Halila Altintopa oraz Ruslana Rotana.

Pierwsi dwaj przenoszą się do Pragi na zasadzie wolnego transferu. Portugalczyk, będący przez lata gwiazdą Zenitu (zapłacono za niego niegdyś 30 milionów euro), nie przedłużył bowiem wygasającej umowy z Rosjanami. Podobnie uczynił Turek w przypadku umowy z Augsburgiem.

Rotan, będący żywą legendą ukraińskiej piłki, został natomiast wykupiony z Dnipro. Suma odstępnego nie jest znana.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy