OFICJALNIE: Danso w Fortunie Düsseldorf

OFICJALNIE: Danso w Fortunie Düsseldorf
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fortuna Düsseldorf

Fortuna Düsseldorf poinformowała o pozyskaniu Kevina Danso.

21-latek spędził poprzedni sezon w Southampton. Tam jednak miał spore problemy z tym, by przebić się do wyjściowej jedenastki, dlatego też Anglicy nie zdecydowali się go wykupić.

Przed kolejnym sezonem Augsburg zdecydował się go ponownie wypożyczyć. Tym razem jego nowym pracodawcą będzie Fortuna Düsseldorf. Strony doszły do porozumienia w kwestii umowy, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Nowy klub Austriaka to spadkowicz z Bundesligi.

Środkowy obrońca jest wychowankiem MK Dons. Do Augsburga trafił natomiast zimą 2014 roku. Miniony sezon spędził we wspomnianym Southampton. Tam rozegrał łącznie 10 meczów i zanotował w nich jedną asystę.

Danso to sześciokrotny reprezentant Austrii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy