OFICJALNIE: Dariusz Szczerbal w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Dariusz Szczerbal w Arce Gdynia
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o podpisaniu z Dariuszem Szczerbalem kontraktu do końca obecnego sezonu. 26-letni bramkarz w ostatnim czasie związany był z GKS-em Bełchatów.

Przypadek Dariusza Szczerbala jest bardzo interesujący, bowiem Arka Gdynia to dla niego już trzeci klub w trakcie obecnego sezonu. W październiku 2021 roku bramkarz związał się z trzecioligową Elaną Toruń, lecz na skutek ogłoszenia bankructwa przeszedł w styczniu do GKS-u Bełchatów. Jego nowa drużyna nie przystąpiła do rozgrywek w rundzie wiosennej, zatem po raz kolejny został wolnym zawodnikiem.

Z tej okazji skorzystała Arka Gdynia, która 9 marca ogłosiła rozpoczęcie współpracy ze Szczerbalem. Podpisany między stronami kontrakt obowiązuje do końca obecnego sezonu. O miejsce w wyjściowej jedenastce 26-latek będzie rywalizował z Danielem Kajzerem i Kacprem Krzepiszem.

Jesienią Szczerbal wystąpił w siedmiu spotkaniach na poziomie trzecioligowym, z czego jedno zakończył z czystym kontem.

W latach 2018-2021 Szczerbal związany był ze Śląskiem Wrocław, jednak nigdy nie zaliczył debiutu w rozgrywkach Ekstraklasy. W trakcie swojej trzyletniej przygody z klubem z Dolnego Śląska należał do drugoligowych rezerw, dla których zagrał łącznie w 20 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy