OFICJALNIE: Darmian w Interze Mediolan. Nowe warunki transferu

OFICJALNIE: Darmian w Interze Mediolan. Nowe warunki transferu fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lega Serie A | Inter Mediolan | CalcioMercato.com

Matteo Darmian wzmocnił szeregi Interu Mediolan.

Gdy 30-latek przenosił się przed rokiem z Manchesteru United do Parmy, otrzymał od „Nerazzurrich” słowo, że pewnego dnia trafi na Stadio Giuseppe Meazza. Właśnie nadszedł ten moment.

W ostatnich tygodniach włoscy dziennikarze zajmujący się rynkiem transferowym informowali, że nominalny prawy defensor, który może pokryć wszystkie pozostałe pozycje w obronie, zostanie bohaterem transferu definitywnego o wartości 2,5 miliona euro. Ponadto miał on podpisać kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Tymczasem na oficjalnej stronie internetowej Lega Serie A odnotowany został fakt przeprowadzenia operacji z udziałem Matteo Darmiana na mocy wypożyczenia. Serwis internetowy calciomercato.com donosi, że Włoch do 30 czerwca 2021 roku zgarnie dwa miliony euro netto. 

Inter Mediolan w komunikacie poinformował, że spoczywa na nim obowiązek przeprowadzenia transferu definitywnego.

36-krotny reprezentant „Azzurrich” w Parmie rozegrał 37 spotkań, raz wpisał się na listę strzelców i dorzucił do tego wyniku asystę.

Wcześniej wicemistrz Serie A potwierdził angaże Achrafa Hakimiego, Aleksandara Kolarova, Arturo Vidala, Georgiosa Vagiannidisa, Dariana Malesa oraz Andrei Pinamontiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy