OFICJALNIE: Dejan Stanković poprowadzi Crveną zvezdę

OFICJALNIE: Dejan Stanković poprowadzi Crveną zvezdę fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Crvena zvezda

Dejan Stanković objął posadę pierwszego szkoleniowca Crvenej zvezdy.

W czwartek z posadą trenera pierwszego zespołu pożegnał się Vladan Milojević. Serb podjął tę decyzję sam kilka dni temu i była ona szokiem dla władz klubu. Za powód trener podał zmęczenie i wyczerpanie ciężką pracą.

Nie trzeba było czekać długo na ogłoszenie jego następcy. Kilka godzin później za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowano, że jego następcą zostanie Dejan Stanković.

Jeden z najdroższych piłkarzy w historii „Czerwono-Białych” oraz były zawodnik takich ekip jak Lazio i Inter Mediolan nie zastanawiał się zbyt długo nad otrzymaną propozycją i w ekspresowym tempie osiągnął porozumienie z władzami klubu.

Były gracz między innymi Lazio i Interu Mediolan nie może się pochwalić zbyt bogatym doświadczeniem, ponieważ dotąd pełnił jedynie funkcję asystenta Andrei Stramaccioniego w Udinese Calcio w sezonie 2014/2015.

Stanković bardzo szybko będzie mógł osiągnąć pierwszy sukces w nowym miejscu. Crvena zmierza bowiem pewnym krokiem po tytuł mistrza kraju. W ligowej tabeli po rozegraniu 20. kolejek ma aż jedenaście punktów przewagi nad drugim Partizanem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy