OFICJALNIE: Deulofeu nie chciał grać w Championship, więc wrócił do Serie A

OFICJALNIE: Deulofeu nie chciał grać w Championship, więc wrócił do Serie A fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Udinese Calcio

Gerard Deulofeu będzie w trwającym sezonie występował w Udinese na zasadzie transferu czasowego z Watfordu.

Wszechstronny skrzydłowy zasilił szeregi „Zebr” na zasadzie rocznego wypożyczenia z Watfordu i tym samym będzie miał w dalszym ciągu za swojego szefa jednego z członków rodziny Pozzo. Przypominamy, że właścicielem pierwszego z nich jest Gino, a drugiego jego ojciec - Giampaolo.

26-letniemu zawodnikowi zależało praktycznie od momentu zakończeniu ostatniego sezonu na opuszczeni „Szerszeni”, ponieważ nie widział siebie grającego na zapleczu Premier League.

Żaden z zainteresowanych nim klubów nie zdołał spełnić oczekiwań Hiszpana lub angielskiego zespołu, dlatego w ostatniej chwili podjęto decyzję o wytransferowaniu do do Serie A, gdzie Gerard Deulofeu miał już okazję występować na podobnych warunkach w Milanie w drugiej połowie rozgrywek 2016/2017.

Ofensywny piłkarz występował w Watfordzie od stycznia 2018 roku. Od tego czasu były gracz Barcelony, Evertonu czy Sevilli rozegrał 70 spotkań i strzelił w nich 17 goli oraz zanotował 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy