OFICJALNIE: Dillon Phillips w Cardiff City

OFICJALNIE: Dillon Phillips w Cardiff City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cardiff City

Cardiff City pozyskało Dillona Phillipsa.

Po odejściu Neila Etheridge'a do Birmingham City działacze Cardiff starali się, by sprowadzić bramkarza, który nawiąże rywalizację z Alexem Smithiesem. Wybrano ostatecznie Dillona Phillipsa.

25-latek przenosi się do wspomnianej ekipy z Charltonu na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Szczegóły transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej.

- Przychodzę tu, by rywalizować o wyjściowy skład. Będę musiał poradzić sobie z dwoma innymi bramkarzami. Już nie mogę doczekać się tego wyzwania. To dla mnie ekscytujące i nie mogę doczekać się debiutu - powiedział.

Urodzony w Londynie golkiper to wychowanek wspomnianego Charltonu. W poprzednim sezonie rozegrał na zapleczu Premier League 46 meczów. W dziewięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy