OFICJALNIE: Dillon Phillips w Cardiff City

OFICJALNIE: Dillon Phillips w Cardiff City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cardiff City

Cardiff City pozyskało Dillona Phillipsa.

Po odejściu Neila Etheridge'a do Birmingham City działacze Cardiff starali się, by sprowadzić bramkarza, który nawiąże rywalizację z Alexem Smithiesem. Wybrano ostatecznie Dillona Phillipsa.

25-latek przenosi się do wspomnianej ekipy z Charltonu na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Szczegóły transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej.

- Przychodzę tu, by rywalizować o wyjściowy skład. Będę musiał poradzić sobie z dwoma innymi bramkarzami. Już nie mogę doczekać się tego wyzwania. To dla mnie ekscytujące i nie mogę doczekać się debiutu - powiedział.

Urodzony w Londynie golkiper to wychowanek wspomnianego Charltonu. W poprzednim sezonie rozegrał na zapleczu Premier League 46 meczów. W dziewięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy